Dátum príchodu:

Dátum odchodu:
Počet osôb:
Počet izieb:
Navštívte nás na Facebooku

Služby

Stravovanie našich klientov je zabezpečené v našej reštaurácii formou polpenzie.

Raňajky sa podávajú formou bufetového stola, večera je trojchodová a riešená výberom z dvoch jedál. Nezabúdame na našich obľúbených detských klientov.

Zatiaľ čo sa Vaše deti hrajú v detskom kútiku, Vy môžete pohodlne surfovať vo WIFI free zóne v priestoroch recepcie. Od 15.00 do 17.00 ponúkame bezplatné občerstvenie v priestoroch reštaurácie.

Načerpajte energiu z panorám Belianskych Tatier a večer sa vyhrejte v saune, alebo si zahrajte biliard pri kozube. V letných mesiacoch Vám radi poradíme o možnostiach turistiky. Sprostredkujeme poistenie potrebné pre pobyt v horách. V zime je k dispozícii úschovňa lyží. So zmluvnými strediskami poskytujeme našim hosťom výhodné zľavy na skipassy (Ski centrum Strachan, Ski centrum Strednica, Ski centrum Bachledova). Opäť nezabúdame na našich najmenších klientov. Zapožičiame Vám turistický nosič, alebo sánky. V letných mesiacoch majú naši klienti možnosť zapožičať si štvorkolky a absolvovať vyhliadkovú jazdu so sprievodcom. V prípade záujmu tiež sprostredkujeme jazdu na koči.

Pre spríjemnenie pobytu Vám vieme zabezpečiť masáž, manikúru, pedikúru, či welnes v blízkom objekte (nutné objednať).

V priestoroch recepcie si môžete zakúpiť všetko, na čo ste pri balení zabudli, ako aj potreby a darčeky pre deti.